De VIP dag “Activeer je Zelfgenzend Vermogen” is een intense en prachtige dag die je leven kan veranderen.
Heb je een acute aandoening, een burnout, Lyme, reuma, een andere chronische ziekte of kanker?
Wil je graag jezelf leren genezen hiervan?
Wil je hier je hoogste prioriteit van maken?
En wil je dit met full commitment doen?
Dan is deze VIP dag iets voor jou!
Tijdens deze VIP dag krijg je persoonlijke coaching en ga je samen met mij onderzoeken welke patronen ten grondslag liggen aan je ziek-zijn.
Je gaat helder krijgen waardoor jouw ziek-zijn is ontstaan, hoe je geprogrammeerd bent waardoor je nog ziek bent en het allerbelangrijkste:
Je leert technieken om jezelf te genezen!
Programma
Het programma kan bestaan uit:
– Inzicht krijgen in de werking van biochemische processen
– Ontdekken van de kracht van het Brein
– Zelfonderzoek
– Meditaties die je zelfgenezend vermogen activeren
– Meditatie die je Brein en je lichaam Herprogrammeert
– Oefeningen om je trillingsfrequentie te verhogen, waardoor je lichaam zichzelf gaat genezen
– Yoga oefeningen die het Zelfgenezend Vermogen activeren
Deze dag zal je lichaam resetten en je een nieuwe mindset geven!
Je ontvangt aan het eind van de dag een Onderhoudsprogramma. Met dit praktische programma ben je in staat om eenvoudige oefeningen moeiteloos in je dagelijks leven in te passen.
De VIP dag wordt altijd aan slechts TWEE DEELNEMERS gegeven. Dus Jij samen met nog een deelnemer.
Hierdoor is er de hele dag volop aandacht voor jou en jouw genezingsproces!
En we plannen het altijd op een dag die jou het beste uitkomt!
Locatie
De VIP dag wordt gegeven in mijn praktijkruimte in Apeldoorn. Een warme comfortabele ruimte waar je als je binnen stapt direct ontspant door de zachte, lichte energie die je omringt.
Kosten
De VIP dag kost € 800,- , dat is dus € 400,- pp. Dit is inclusief onbeperkt thee, fruit en ander lekkers, een overheerlijke en uitgebreide lunch, en je ontvangt een mooi verrassingskado wat je na afloop mee krijgt.
Wil je de VIP dag helemaal voor jou alleen? Dat kan ook. De kosten zijn dan € 600,- .
Een hele VIP dag met Martien EN mij samen kost € 800,-.
Aanmelden kan door een mail te sturen naar info@elinevrolijk.nl. Ik neem dan zsm contact met je op om een datum te plannen. Je kunt mij ook bellen op nummer 06 308 27115.